Kurum Politikası

Kurulduğu günden bu yana ülkemiz ekonomisinde yaşanabilecek hızlı değişimleri önceden görerek, bu hızlı değişime bireysel müşavirlik hizmeti ile kaliteli bir hizmet verilemeyeceğini ve mutlaka kurumsal bir nitelik kazanması gerektiği düşüncesini ilke edinmiş olan DENGE, bireysel düşünceden uzak, kurumsal bilinci ön plana çıkaran yapısı ile her zaman ilklerin uygulayıcısı olmayı benimsemiştir.

Kurucularımız kendi aralarında başlattıkları bu anlayışı öncelikle bünyesinde görev yapanlara ve sonra da müşterilerine uygulamayı öncelikli hedef olarak belirlemiştir. Uzun soluklu birlikteliğin gereği olan, hizmette kalite ve süreklilik, bilgi akışının çok hızlandığı günümüzde daha da önem kazanmaktadır. Bu yaklaşımla sürdürülen hizmet biçimi, kurumsal kimliğimizin vazgeçilmez unsurlarındandır. Kimliğimizi oluşturan yapının temel taçları olan ortaklarımız ve deneyimli uzman kadromuzla birlikte güçlü bir takım ruhu anlayışı ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamanın yanı sıra ihtiyaç duyulan konularda analiz ve araştırmalar yaparak edindiğimiz bilgi ve tecrübeleri, profesyonel kadromuzla birlikte müşterilerimizle paylaşmak kurumsal işleyişimizin ve kurum anlayışımızın bir parçasıdır.

Kurumumuz Yeminli Mali Müşavirlik hizmetinin yanı sıra uzmanlık alanına giren konularda da mali danışmanlık hizmetleri vermektedir. Mesleki konularda ve mali mevzuattaki değişiklikleri güncelleyerek takip etmesinin yanı sıra, en doğru ve anlaşılır şekilde müşterilerimizi eğiterek bilgilendirmek, birlikte başarıya ulaşmamızın diğer unsurlarındandır. Hizmette sınırsız müşteri memnuniyetinin öncelikli olduğu kurum anlayışımızda, portföyümüzde yer alan farklı sektörlerde faaliyet gösteren tüm yerli ve yabancı müşterilerimizin de beklentilerine geniş perspektiften bakarak yanlarında olmak bizi farklı kılan bir diğer yanımızdır. Bilgi ve teknolojinin sürekli geliştiği ve değiştiği bu çağda, kurumumuz da başta olmak üzere tüm müşterilerimizde yüksek kalite standartlarını sağlamaktır.